ZIELONKA neutralizér pachu koupelny tyrkysový

Nepříjemný zápach v koupelně z odpadů a jiných odérů dokáže neutralizovat a to bez jakýkoliv chemie Neutralizátor pachu do koupelny.

Značka: ZIELONKA

540  včetně DPH

Kód: 18231ZIEO

Dostupnost: Skladem

Produkty Zielonka mají de facto neomezenou životnost. Ta záleží na péči o ně. Důležité je mýt zejména plastové díly a udržovat je hygienicky čisté. Nerezovou ocel je nutné čistit od vodního kamene a to buď v octové lázni nebo speciálními přípravky na jeho rozpuštění. Bude tak zajištěna jejich 100% účinnost. Nerezová ocel, například mýdlo, má při každodenním intenzivním mytí rukou , úbytek ocele 0,01 mm/rok. U interiérových disků ani to ne.
Zielonka produkty jsou:

  • „nepřekrývají“ aktuální zápach dalšími a dalšími syntetickými látkami
  • šetří peníze s ohledem na jejich životnost
  • přetrvávají roky - vydrží velmi, velmi dlouho 
  • neničí ani jinak nekontaminují potraviny
  • jsou šetrné k pokožce a nijak ji nedráždí
  • jsou šetrné k životnímu prostředí bez dalších chemikálíí

Následujte obrázky na krabičce, obalu. Před prvním použitím omyjte ocelovýdisk ve vodě s prostředken na odstranění mastnosty a opláchněte pod tekoucí vodou.

Instrukce: Omyjte disk teplou vodou společně se saponátem k odstranění mastnoty. Naplňte misku vodou. Vložte disk do misky. Disk musí být po celou dobu činnosti v kontaktu s vodou i vzduchem. Doplňujte vodu dle potřeby a pravidelně čistěte od vodního kamene a nánosu špíny, např. z prachu


Vaše dotazy

Zpráva

Alternativní produkty